آموزش بازي گلف ديسک

سايت شرط بندي پويان مختاري


انواع ديگر پرتاب ها را بياموزيد تا دامنه خود را بسيار افزايش دهيد. پرتاب عقب براي 90? از ضربات شما کافي است ، اگر بيشتر نباشد ، اما اين بدان معنا نيست که شما نمي توانيد انتخاب شوت خود را براي رسيدن به زواياي روي حرکات پيچيده افزايش دهيد. برخي از شايع ترين عکس هاي ديگر عبارتند از:


فورهند: به جاي اينکه بدن خود را به داخل برگردانيد ، سپس از حالت لغو در بياوريد ، با پاي غير پرتابگر اشاره مي کنيد ، سپس از بدن عبور مي کنيد. اين قدرت کمتري دارد ، اما منحني طبيعي شما را برعکس مي کند ، و اين روش خوبي براي گرفتن قلاب يا برش است بدون اينکه بخواهيد بيني را در زاويه قابل توجهي متفاوت قرار دهيد. [3]


پرتاب چکش: شما ديسک را روي دست پرتاب مي کنيد ، بالا و بالا مي رويد و با گرفتن ضربه مچ دست ، در حالي که ديسک از بالاي سر شما خارج مي شود ، آزاد مي شويد. ديسک را مانند حالت طبيعي نگه داريد و آن را به پشت سر خود برگردانيد ، آن را بچرخانيد تا قسمت بالاي ديسک به سمت زمين قرار گيرد. با انداختن پرتاب کوتاه (مانند پرتاب چکش) ، ديسک را به سمت بالا پرتاب کنيد ، قسمت بالاي ديسک را به سمت زمين نگه داريد. اين منجر به يک شوت کوتاه ، مستقيم و بلند مي شود که براي عبور از يک مانع در مقابل شما مناسب باشد.


يک مجموعه اصلي از 1-3 ديسک براي خود تهيه کنيد. مجموعه اوليه معمولاً شامل يک درايور ، يک ميان برد و يک Putter است. چند دوره انتخاب شده وجود دارد که داراي فروشگاه هاي حرفه اي هستند ، بعضي از آنها حتي ديسک اجاره مي کنند. با اين حال ، اين يک استثنا است و يک قاعده نيست ، بنابراين توصيه مي شود يک خرده فروش محلي (ديسک هاي ديک و سم هر کدام را) و يا خريد يک مجموعه مبتدي را به صورت آنلاين پيدا کنيد. شما بايد سه ديسک بگيريد.


ميان رده همه چيز را در بين درايو و ضربه نهايي قرار دهيد. اگر فقط به دنبال تهيه يک ديسک هستيد ، يک ميان رده تهيه کنيد ، مانند Roc يا Buzzcraft. شکل آنها مانند فريزبي هاي معمولي است ، به راحتي پرتاب مي شوند و نسبتاً صاف مي مانند. در صورت ارائه ، "درجه پايداري" را در 1.0 يا پايين آن قرار دهيد.


لبه هاي تيز و تيز رانندگان وجود دارد. آنها به دورترين مرحله مي روند اما دقيق ترين آنها سخت تر است. باز هم ، مبتديان براي شروع بايد يک راننده اساسي و پايدار را هدف قرار دهند. براي شروع يک راننده با قابليت پايداري زياد تهيه نکنيد - اينها به شدت خم مي شوند.


پاترها: نرم و گرد هستند. آنها خوب سر مي خورند اما به طرز باورنکردني دور نمي ريزند و به شما اين امکان را مي دهند که بدون پرتاب بيش از حد به سمت سبد حرکت کنيد.


با ديدن پارک ها ، اردوگاه ها ، پرديس ها و مراکز تفريحي يک دوره نزديک خود پيدا کنيد. اکثر زمين هاي گلف ديسک رايگان هستند و تقريباً هيچ يک از آنها نيازي به تماس يا رزرو زودهنگام ندارند. اگر در مورد دوره هاي نزديک خود مطمئن نيستيد ، به DG Course Review.com ، يک وب سايت ساخته شده توسط کاربر که تمام دوره هاي شناخته شده را به همراه رتبه بندي ، نقشه ، عکس و حتي برخي از توصيه هاي شات براي حفره هاي مشکل دار فهرست مي کند ، مراجعه کنيد.


وقتي مي رسيد ، نگاه کنيد تا ببينيد آيا نقشه دوره اي وجود دارد يا خير و اکنون يکي از آنها را بگيريد. دوره ها هميشه به خوبي ترسيم نمي شوند. اگر فقط يک نقشه وجود دارد ، با تلفن خود عکس بگيريد


هر شليک را روي سه راهي مسطح در ابتداي هر سوراخ شروع کنيد. در بعضي از دوره ها بسته به سطح مهارت شما چندين راه حل وجود دارد ، کساني که نزديکتر به سوراخ ايجاد شده براي مبتديان و آنهايي که براي بازيکنان پيشرفته دور هستند. قبل از شليک ، با مراجعه به نمودار نزديک سه راهي ، مکان سبد خود را يادداشت کنيد. در صورت عدم اطمينان از سوراخ ، دوره هاي DG مي توانند محدود باشند و منجر به سردرگمي سبد شوند.


هر ضربه را در يک مرحله از جايي که آخرين شليک فرود آمده است بگيريد. شما مي توانيد ديسک ها را در هر عکس عوض کنيد ، اما بايد در سرعت ديسک خود باشيد. معمولاً به اين معني است که پاي عقب خود را نزديک ديسک بگذاريد ، سپس اگر براي دور زدن يک شي need به کمک نياز داريد ، به هر دو طرف خم شويد. مي توانيد به هر شليک يک نوبت برسيد ، اما بايد ديسک را در غذايي که آخرين شليک در آن قرار دارد ، رها کنيد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

shelter عمومي مطلب آزاد دانلود فيلم ايراني فریاد خاموش لوله و اتصالات پنج لايه نهال فروشی پالیز avablog قیمت طلا روزانه کت آوا